O firmie

FIRMAWitaj w serwisie Euromaster ATT

Serwis Auto Tip-Top w Kurowie koło Kościana powstał w 2008 r. Od 2011 roku jest częścią EUROMASTER - wiodącej sieci warsztatów szybkiej obsługi wyspecjalizowanej 
w kompleksowym serwisie opon oraz lekkiej mechanice.

Euromaster ATT świadczy usługi serwisowania i naprawy opon samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych i przemysłowych oraz oferuje szeroki wybór ogumienia i felg znanych marek.
Do dyspozycji klientów jest również sezonowa przechowalnia opon.

W serwisie są świadczone usługi związane z lekką mechaniką tj.: serwisowanie i naprawa klimatyzacji, wymiana oleju, naprawa hamulców oraz elementów zawieszenia, a także wymiana oświetlenia i wycieraczek. Prowadzona jest także sprzedaż kosmetyków pielęgnacyjnych do aut.

Do dyspozycji klientów są 3 stanowiska dla samochodów osobowych i dostawczych, gdzie jedno z nich jest wyposażone w urządzenie do sprawdzania i regulacji geometrii 3D, 1 stanowisko dla samochodów ciężarowych oraz stanowisko do obsługi motocykli.

Serwis obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i zinstytucjonalizowanych. Położenie punktu serwisowego  przy drodze krajowej nr 5 umożliwia świadczenie usług klientom lokalnym, a także kierowcom „z trasy”, którzy potrzebują pomocy wynikającej z nagłej awarii.

Punkt serwisowy sprawdzany jest w ramach niezależnych, zewnętrznych audytów, dzięki czemu każdy Klient może być pewny jakości wykonywanych usług. W 2011 r. serwis otrzymał Certyfikat Zgodności Euromaster.

 

Serdecznie zapraszamy do serwisu Euromaster ATT w Kurowie, k. Kościana